Home » Bella III.

 

BELLA III je rekreační dům prakticky na samotě, naleznete zde absolutní klid, soukromí a pohodu. Je tvořen dvěma zcela oddělenými částmi s velkými apartmány 3+1 mezonet cca 100m2 pro 9osob a 2+1 cca 85m2 pro 9 osob. Ve druhém traktu je apartmán č.3, mezonet 92m2 3+1 s terasou pro dalších 9 osob, dostupný schodištěm z apartmánu č,1 nebo samostatným vchodem z terasy. Celková kapacita objektu je 27 osob v 8 ložnicích. Dispozici ložnic a lůžek lze podle potřeby upravit, napč. vytvočit velkou společnou ložnici až pro 7 dětí. Každý apartmán má vlastní vybavenou kuchyni a vlastní sociální zařízení.

Uvnitř objektu naleznete velký zatravněný dvůr zastíněný břízami - ideální místo pro Vaši grilovací párty nebo pro hraní dětí v bezpečném uzavřeném a uzamykatelném prostoru. Zde můžete rovněž parkovat kola ve stojanu. V domě je společné fitness se saunou a vířivkou pro 6 + 6 osob za příplatek - není nutno využívat.. V okolní udržované zahradě najdete venkovní plavecký bazén 11x5m, dětské hřiště s prolézačkami, pískovištěm a skluzavkou. Venkovní ohniště, posezení, grily. Zvíře - ano/ za příplatek. 

Všechny kuchyně disponují kompletním vybavením pro vlastní vaření, ve výbavě je sklokeramická deska, indukční vařič, horkovzdušná trouba, plně funkční kachlový sporák, kde lze vařit i na otevčeném ohni, 2 mikrovlnné trouby, 3 lednice s mražákem nebo mrazící přihrádkou, 3 varné konvice, toustovač, stroj na presso kávu, pračka, myčka nádobí všetně potřebných prostředků na mytí v myčce, jar, houbičky, utěrky, toal.papír.

Vysokorychlostní wifi ve všech prostorách a u bazénu zdarma.

JARO 2017

Přijeďte k nám prožít romantický  víkend.

V Petrušově je krásně v každou roční dobu, můžete jezdit na běžkách nebo chodit na procházky údolím a večery trávit u krbu, v sauně nebo ve vířivce.  

Venkovní bazén udržujeme od května do konce listopadu čistý, a od poloviny září jej po celý podzim můžete využít jako ochlazovací lázeň po saunování - s nočním osvětlením, rosou v trávě a měsícem na obloze to je neopakovatelný zážitek. Dům je prakticky na samotě a poskytuje absolutní soukromí, klid a pohodu.

Kontakt

MUDr. Vladimír Vyskočil
IČ 48512494, DIČ CZ6501070048
Sídlo firmy:
Šeříková 445/23, 637 00 Brno
Česká republika


Rezervační kancelář / Sales office:
Petrušov 25, 571 01 Moravská Třebová
Česká republika

+420728660757 CZ EN
671027010
bellavilla-skype