Home » BELLA II.

 

Rekreační dům BELLA II vznikl rekonstrukcí původní samostatně stojící selské usedlosti vystavěné ve druhé polovině 19.stol. Rekonstrukce zachovala všechny původní prvky, vnitřní dispozici, klenby a trámové stropy a obohatila objekt o moderní koupelnu, kuchyni a rekreační dvůr se zapuštěným sklolaminátovým bazénem 6x3m se salinátorem a osvětlením.

Objekt je ideální pro jednu rodinu 2 dospělí + 1-4 děti, celková lůžková kapacita je 7 osob ve dvou ložnicích. Všechny vnitřní prostory jsou nekuřácké. Ubytování s domácími mazlíčky zde není možné. Pokud hledáte objekt, kde byste mohli být spolu se svou kočkou nebo psem nebo je vás více, zvolte prosím domy BELLA I nebo BELLA III.

Doporučujeme mít k dispozici osobní automobil, osada Petrušov je izolována v údolí, nejbližší obchod 5km, lékař 7km, restaurace 7km, hospoda 2km, autobus ve všední dny mimo školních prázdnin 2km, jinak 5km (Staré Město u Moravské Třebové), vlak 7km (Krasíkov). Správce bydlí v místě (0.5km)  a bude Vám po celou dobu pobytu nápomocen, kdybyste cokoli potřebovali. 

V objektu je k dispozici zdarma WIFI internetové připojení.

Pokoj 30m2:  jídelní stůl a židle pro 4 osoby, manželská postel v dubové dýze se dvěma kvalitními pružinovými matracemi Hastens 80x200cm pro 2 osoby, rohová rozkládací pohovka s možností vytvoření dalšího menšího dvojlůžka. Velkoplošná plazmatická TV, SAT, DVD. Šatní skříň 100x170 hl.50cm.

Pokoj 15m2 patrová dřevěná postel pro 2 děti nebo 2 dospělé (2x kvalitní latexová matrace 90x200cm) a rovněž menší rozkládací pohovka s možností vytvoření druhého menšího dvojlůžka (118x205cm). 

Kuchyně 12m2 kuchyňská linka v dubové dýze, vybavená sklokeramickou varnou deskou, multifunkční troubou, odsavačem par, varnou konvicí, toustovačem, mikrovlnnou troubou a lednicí s menším mrazákem. Kompletní kuchyňské vybavení pro pohodlné a zdravé vaření. Nově vybudovaný kachlový sporák s troubou a plotnou, kde lze vařit i na otevřeném ohni. Jídelní stůl a 4 židle.

Koupelna 15m2 s velkoprostorovým sprchovým koutem s masážním panelem, designovým umyvadlem, WC a bidetem.

Uzavřený dvůr 180m2, částečně zatravněný, se sluneční terasou s dřevěnými lehátky, zahradním nábytkem a grilem. Venkovní zapuštěný sklolaminátový bazén 6x3m vybavený salinátorem a osvětlením. 

Pro děti : Dětská postýlka s lůžkovinami, videochůvička, ohrádka, přebalovací pult, terenní kočárek a krosnička jsou na vyžádání k zapůjčení zdarma - nutno rezervovat již při objednávce pobytu!

Wellness centrum v sousedním objektu BELLA III. (cca 150m) můžete používat za příplatek 1000 Kč./den pouze v době, kdy není vila obsazena /informace na vyžádání, úhrada na místě/. Najdete zde saunu pro 6 osob s možností plně automatického nastavení režimu saunování, vlhkosti a teploty podle Vaší volby /suchá, vlhká, pára aj./, vířivku pro 6 osob s mnoha typy masážních relaxačních a rehabilitačních trysek se dvěma podvodními lehátky a čtyřmi sedátky, z nichž jedno je uzpůsobeno i pro malé děti. Dále zde najdete fitness s víceúčelovým posilovacím strojem a samostatnou koupelnu a WC. Ve fitness k dispozici v ceně župany a ručníky pro všechny klienty.

Okolí chalupy Bella II. nabízí rozsáhlé udržované rekreační travnaté plochy, na dosah jsou nádherné lesy a příroda podhůří Orlických hor. Možnosti přírodního koupání jsou v dosahu 10km, v Moravské Třebové je moderní aquapark (11km). V zimě lze využít běžeckých stop v okolí nebo dojet autem do Skiareálu Buková hora nebo Čeňkovic (35km), kde můžete využít řadu kvalitních sjezdovek. Cyklotrasy v okolí nabízejí řadu krásných výletů. S dětmi můžete jet lesním parním vláčkem na vyhlídkovou cestu, navštívit okolní hrady a zámky nebo vesnický skanzen Veselý Kopec - vše je na dosah.

BELLA II bazén / pool

BELLA II bazén / pool
Fotografií: 5
30.6.2013
BELLA II bazén / pool

Kontakt

MUDr. Vladimír Vyskočil
IČ 48512494, DIČ CZ6501070048
Sídlo firmy:
Šeříková 445/23, 637 00 Brno
Česká republika


Rezervační kancelář / Sales office:
Petrušov 25, 571 01 Moravská Třebová
Česká republika

+420728660757 CZ EN
671027010
bellavilla-skype