Home » Pro děti

Všechny tři rekreační domy jsou připraveny pro pobyt s batolaty i staršími dětmi, protože náš podnikatelský koncept se zaměřuje právě na tuto klientelu.

Při rezervaci prosím uveďte, jaké vybavení byste pro děti potřebovali a v jakém počtu.

K dispozici můžete mít připravené dětské postýlky s lůžkovinami (pro děti do 3 let, starší děti standardně spí na normálních lůžkách, jen pro ně připravujeme tematické dětské povlečení s obrázky krtečka aj. zvířátek, závodních aut apod.).

Informace o počtu dětí do 3 let věku a počtu starších dětí je pro nás důležitá pro přípravu lůžek s přihlédnutím k celkové kapacitě objednaného ubytování.

Pro děti dále nabízíme přebalovací pulty, dětské ohrádky, jídelní židličky, terénní kočárek hluboký i sportovní, videochůvičku - vše je k zapůjčení zdarma s přihlédnutím ke kapacitě vybevení a současným rezervacím. Prosím informujte se předem a potřebné vybavení  včas rezervujte, v hlavní letní sezoně nemusí být vždy vše k dispozici. Pokud Váš požadavek známe dostatečně dopředu, chybějící vybavení se pokusíme zajistit.

Všechny toalety jsou vybaveny desinfikovanými dětskými prkénky, lze zapůjčit i nočníky.

BELLA I

Dům je ideální i pro více rodin s více dětmi nejrůznějšího věku.

V uzavřeném zatravněném dvoře je pískoviště s mušlemi, lopatičkami, autíčky. Je zde dětský laminátový bazének se zvýšenými okraji zabraňujícími přepadení nejmenších dětí do vody. Pro letní sezonu 2014 připravujeme houpadlo na ocelové pružině.

Dvůr je ideální místo pro nejmenší děti, batolata, protože odsud nemohou nikam utéci, mohou být celý den na čerstvém vzduchu, naleznou zde po celý den slunce i stín.

BELLA II

Dům je ideální pro jednu rodinu vyžadující komfort pro rodiče i pro 1-3 děti. V uzavřeném zatravněném dvoře je nový bazén 6x3x1,4m se slanou vodou, osvětlením a slunečními terasami kolem. Vedle objektu je malé privátní dětské hřiště s pískovištěm se základními hračkami.  Pro letní sezonu 2014 připravujeme houpadlo na ocelové pružině.

BELLA III

Dům je ideální pro dvě rodiny s větším počtem dětí. Disponuje uzavřeným zatravněným dvorem a velkým plaveckým solárně vyhřívaným bazénem 5x11x1,5m. Vedle objektu je privátní dětské hřiště s pískovištěm se základními hračkami, dvěma houpadly na ocelové pružině, klasickými houpačkami, lanovou prolízkou a skluzavkou. Pro děti je zde plastový stoleček s lavicemi, pro dospělé dřevěné lavičky na sezení. Část hřiště je zastíněna stromy, část je na slunci.

Pro letní sezonu 2014 připravujeme pro větší děti u venkovního ohniště indiánský stan - teepee - a totem.

Kontakt

MUDr. Vladimír Vyskočil
IČ 48512494, DIČ CZ6501070048
Sídlo firmy:
Šeříková 445/23, 637 00 Brno
Česká republika


Rezervační kancelář / Sales office:
Petrušov 25, 571 01 Moravská Třebová
Česká republika

+420728660757 CZ EN
671027010
bellavilla-skype