Home » Wellness » Wellness

V našem fitness v objektu BELLA III. naleznete vířivku - masážní spa firmy USSPA pro 6 osob, saunu firmy SALUS rovněž pro 6 osob, multifunkční posilovací stroj, stroj posilující břišní svaly a ribstol. Nachází se zde ochlazovací sprcha, samostatná koupelna s masážním sprchovým boxem a WC. K dispozici jsou denně ručníky a župany pro všechny klienty. Ať už si chcete zacvičit, saunovat se nebo jen zažít neopakovatelnou atmosféru s noční relaxační koupelí v absolutním soukromí - jste vítáni.

Společné architektonické řešení dřevěného obložení sauny a vířivky podtrhuje jejich jedinečný design. V sauně naleznete topolové obložení a lehátka z africké vrby abachi. Vířivku plníme zásadně přírodní pramenitou vodou, o kterou pravidelně pečujeme. Režim saunování stejně jako teplotu vody ve spa si můžete individuálně zvolit.

 

 Základem pozitivních účinků hydroterapie je vztlak vody, její optimální  teplota (37 - 39°C) a cílené proudění. Hydroterapie posiluje krevní oběh, snižuje krevní tlak, zlepšuje kožní tonus, uvolňuje svaly a stimuluje imunitní systém, odbourává úzkost, napětí i deprese. Při relaxaci ve spa uvolňuje mozek endorfiny, které tiší bolest, působí relaxačně a navozují dobrou náladu. Pobyt ve spa pomáhá také při rehabilitaci a působí preventivně - zvyšuje obranyschopnost organismu a zlepšuje kondici. Člověk zažívá ve vodě pocit stavu beztíže, především klouby si odpočinou, protože váha těla je ve vodě snížena o 85 - 90%. Ponoření těla do teplé vody zklidňuje a zpomaluje aktivita vnitřních orgánů, což je termální efekt hydroterapie. Mechanický efekt hydroterapie spočívá v úlevě od bolestí.

Každé lehátko a křesílko vířivky Taurus je osazeno jinou terapeutickou sestavou zaměřenou na specifickou partii těla. Pouhým vystřídáním všech míst během koupele docílíte komplexní masáže. V každém místě si ale ještě navíc můžete sami regulovat intenzitu masáže přesně podle toho, co vám je právě příjemné…

  Bodová masáž Shiatsu je tvořena sestavou přímých trysek pro tlakové působení na body shiatsu v oblasti meridiánů jang (meridiány jsou kanálky, kterými podle tradiční východní medicíny v těle proudí životní energie). Podstatou je symetrické působení tlakem, kdy dochází k rozptýlení energie z místa, kde jí je nadbytek a doplňování energie tam, kde jí je nedostatek; cílem masáže je vyvážit pravou a levou stranu, obnovit rovnováhu, harmonii a zdraví. 

 

  

   Tradiční Hammams, nebo-li turecké lázně, měly vždy 3 cíle - relaxaci, osvěžení a posílení zdraví. Naše sestava HammamComplex simuluje tureckou masáž zad a vytváří tak pocit přílivu nové energie a lehkosti.

  

 

 FanComplex - vějířová masáž důležitých svalových partií zad využívá jedné z technik klasické masáže - tření vějířem. Jde o uklidňující masáž krouživými pohyby, kterou v našem spa vykonává sestava rotačních trysek.

 

 

 

 LegComplex - kombinace dvojic přímých bodových trysek a vzduchových trysek zajišťuje masáž od hýždí přes stehna a lýtka až po chodidla. Stimulace reflexních bodů na chodidlech má relaxační účinky na celé tělo.

 

 

 

  Universum Spa jsou první spa na trhu, které působí i na přední namáhané partie těla. Svaly na stehnech jsou každodenně zatěžovány a to nejen při sportovních aktivitách. Unikátní místo v našem spa umožňuje hloubkovou masáž přední strany stehen.

 

 

Nalezne zde i některé další speciální trysky
Extreme Jet: velká tryska s vlastní regulací vytváří silný proud, který rozvíří vodu v celém bazénu.
Pillow Jet: podpolštářková tryska s vlastní regulací pro masáž krční páteře.
Volcano Jet: gejzír vody je nejen skvělou atrakcí, ale také originálním masážním proudem

Samozřejmostí je podvodní barevné osvětlení dokreslující atmosféru koupele.

 

 

 

 

 

 

 

                http://www.usspa.cz/ 

Kontakt

MUDr. Vladimír Vyskočil
IČ 48512494, DIČ CZ6501070048
Sídlo firmy:
Šeříková 445/23, 637 00 Brno
Česká republika


Rezervační kancelář / Sales office:
Petrušov 25, 571 01 Moravská Třebová
Česká republika

+420728660757 CZ EN
671027010
bellavilla-skype